26 Eylül 2013 Perşembe

MHP’de Başkanlar Pehlivanköy’de toplanıyor.


Faruk Ceylan-Erdoğan Şendir-Milliyetçi Hareket Partisi İl ve İlçe Başkanları,  Pehlivanköy MHP  Belediye Başkan Adayı Ramazan Gök’e destek amacıyla Pehlivanköy’de buluşuyorlar.
MHP İl Başkanı Şaban Savaşan, Lüleburgaz İlçe Başkanı Ayhan Aksakal, Pınarhisar MHP İlçe Başkanı Ümit Çalık, Babaeski  MHP İlçe Başkanı Semih Meriç ve İnece MHP Belediye Başkan Adayı Nihat Evirgen önceki gün Pehlivanköy MHP İlçe Başkanlığında, Başkan M.Gülay Erkol ve Pehlivanköy MHP Belediye Başkan Adayı Ramazan Gök’le Belediye Başkanlığı seçimleriyle ilgili görüş alış verişinde bulundular.
MHP Pehlivanköy İlçe Başkanlığı binasında yapılan toplantı sonrası bir açıklama yapan MHP İl Başkanı Şaban Savaşan gazetemize şunları söyledi; “ Yerel seçimlerde MHP’si olarak tüm İlçe ve Belde Belediye Başkanlıklarına talibiz. Çalışmalarımızı bu yönde yapıyoruz. Pehlivanköy’de Adayımız Ramazan Gök’le iddialıyız. Pehlivanköy’ü MHP’li Belediyecilikle buluşturacağımızdan kimsenin zerre kadar şüphesi olmasın. Mevcut Belediye Başkanı arkadaşımız Pehlivanköy’e hakettiği hizmeti verememektedir. Verilen sözlerini  tutmamış, dolayısıyla Halk  hizmet alamadığı için mutsuz duruma düşmüştür.  Pehlivanköy halkı, bizi seçin İktidarın nimetlerinden faydalanın masallarını iki dönemdir dinliyor. Muhalefet Belediyelerinin hizmetini gören halk artık bu masallara inanmıyor.


Çevrenize bir bakın, Muhalefet Belediyeleri Avrupa projeleri hazırlayıp aldıkları hibe paralarla  halka nasıl hizmetler veriyor. Belediye hizmeti almak için iktidar partisi adayı seçmek gerekmediğini herkes anladı. Zaten seçilenlerde hizmet noktasında  halkı böyle bir nimetten falan faydalandırmadı. Allah’ın izniyle Adayımız Ramazan Gök’le Pehlivanköy’de seçimleri kazanarak halka verdiği sözleri tutan, tutamayacağı sözleri vermeyen ve Pehlivanköy’ü verilen hizmetler noktasında gülen yüzlü insanların yaşadığı bir kent haline getireceğiz. “ dedi. 

Hiç yorum yok: