7 Eylül 2013 Cumartesi

Hilmi Kahraman’dan Pınarhisar 296 Sayılı Yağlı Tohumlar Kooperatifine ziyaret.


Faruk Ceylan-Erdoğan Şendir-Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hilmi Kahraman Pınarhisar 296 Sayılı Yağlı Tohumlar Kooperatifini ziyaret etti.
Ayçiçek fiyatları hakkında sorularımızı, “ Ayçiçek fiyatlarını  önümüzdeki hafta açıklayacağız. Şu anda Kooperatif Başkanımız Salih Köse’yi ziyaret amaçlı burada bulunuyorum. Zannediyorum Çarşamba günü fiyatlar belli olacak ve bunu Basınla paylaşacağız” dedi.
Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkan Vekili Kahraman, Trakya Birliğin bu güne kadar ortaklarını mağdur etmediğini belirtrek,sözlerine şöyle devam etti; “Trakya Birlik bu güne kadar ortaklarını mağdur etmemiştir. Bu günden sonra da mağdur etmemek için canla başla çalışmaktayız.
Ortaklarımız Sabırla beklesinler. Birkaç gün sonra fiyatlar açıklanacak. Ortaklarımızın alın terini alması için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz.
Ortaklarımız  Fiyat belli olmadığı halde şu ana kadar 168 bin ton ayçiçeğini Trakya Birliğe teslim etmiştir. Bu da onların Kurumumuza olan güvenini göstermektedir.” dedi.Hiç yorum yok: