5 Mart 2014 Çarşamba

MHP Genel Başkanı Dr.Devlet Bahçeli yarın saat: 12.30'da Kırklarelililerle buluşuyor.


MHP İl Başkanı Şaban Savaşan ve Merkez İlçe Başkanı Kürşad Yamaner,  MHP’nin Kırklareli’de seçimi mutlaka kazanacağını, bir çok İlçe ve Belde’de halkın MHP’li Belediyecilikle buluşacağını belirttiler.

Faruk Ceylan-Erdoğan Şendir-MHP Genel Başkanı Dr.Devlet Bahçeli, yerel seçim kampanyası çerçevesinde İl, İlçe ve Beldelerde yaptığı miting ve ziyaretlerin bu günkü durağı Kırklareli.
5 Mart Çarşamba günü Çakıllı Beldesine gelen MHP Genel Başkanı Dr.Bahçeli Belediye Başkanı Mehmet Bayram’ı makamında ziyaret ederek bir süre sohbet etti. Son dönemde ilk kez bir Genel Başkan tarafından ziyaret edilen Çakıllı halkı Bahçeli’ye büyük bir sevgi gösterisinde bulundu. Esnaf ziyaretlerinde de  bulunan Bahçeli halka hitap ederek Çakıllı Belediye Başkanı Mehmet Bayram’ın Çakıllı için bir şans olduğunu önceden olduğu gibi bu seçimde de Mehmet Bayram’a desteklerini sürdürmelerini istedi.
MHP Genel Başkanı Dr.Devlet Bahçeli haberimiz yayına hazırlandığı saatlerde  Vize halkıyla buluşmak ve onlara hitap etmek üzere yola çıktı.
Bahçeli’nin bu günkü Kırklareli Proğramı saat: 10.00’da İğneada ziyaretiyle başlıyor. Saat:10.30’da Demirköy’e gelecek olan Bahçeli Demirköy Belediye Başkanı Muhlis Yavuz’a yapacağı ziyaretten sonra, Saat: 11.30’da Pınarhisar’da olacak. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Seçimlerin Pınarhisar’da ki iddialı ismi MHP Belediye Başkan adayı Hüseyin Çalık’la Cumhuriyet meydanında yapılacak olan mitingde halka hitap edecek. Bahçeli Saat:12.30’da Kırklareli’ne gelecek ve Dingiloğlu Parkı önünde düzenlenecek mitingde halka hitap edecek.
  MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin gittiği her yerde büyük bir ilgi ve sevgiyle karşılandığını belirten MHP Kırklareli İl Başkanı Şaban Savaşan ve Merkez İlçe Başkanı Kürşad Yamaner yaptıkları açıklamada, MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin ve Kırklareli MHP İl teşkilatının sekiz ay önce yerel seçim çalışmalarını başlattıklarını, Belediye başkan adaylarını ilk açıklayan parti olduklarını söylediler. Genel Başkan  Bahçeli'nin ziyaret ettiği ilçelerde esnaf ve sivil toplum örgütleri ile de bir araya geldiğini aktaran Savaşan ve Yamaner,Bahçeli'nin bu geziler sırasında vatandaşlar tarafından büyük bir sevgi ile karşılandığını ifade ettiler.
MHP İl Başkanı Savaşan ve Merkez İlçe Başkanı Yamaner, Bahçeli’nin gezi proğramları hakkında da şunları söylediler; "Genel Başkanımız, il gezileri ile seçmenin ayağına gidiyor. Bir ilde miting yapıp, sonra oradan ayrılmayı tercih etmiyor, İlçe İlçe, Belde, Belde  dolaşıyor. Genel Başkanımızın, yerel seçimin yapılacağı tarih olan 30 Mart'a kadar bütün günleri dolu olacak. İl, İlçe  ve Beldeleri  gezecek." dediler.
Halkın, Adayları Derya Bulut’a büyük bir teveccühü olduğunu belirten Savaşan ve Yamaner, MHP’nin Kırklareli’de seçimi mutlaka kazanacağını, bir çok İlçe ve Belde’de halkın MHP’li Belediyecilikle buluşacağını belirttiler.Hiç yorum yok: