18 Ağustos 2013 Pazar

Vize Belediyesinden Toplu nikah


Faruk Ceylan-Vize Belediyesi tarafından düzenlenen toplu nikâh töreni ile 15 çift dünya evine girdi.
Evlenen çiftlerin nikâhını Belediye Başkanı Sayın Selçuk YILMAZ kıyarken, nikâh şahitliklerini de Belediye Meclis üyelerinden İsmail ÇELİK ile Raşit ANDIÇ yaptılar. Namık Kemal Mahallesi Muhtarı Necmi ARCA’nın da katıldığı nikah töreninde evlenen 15 çiftin heyecanlı oldukları  gözlendi.
 Nikâh töreninde Belediye Başkanı Selçuk YILMAZ çiftlere hitaben yaptığı konuşmada; "Nikâh törenimizde bu sene 15 çift dünya evine giriyor. Evlilik Türk toplumunda önemli yeri olan ve bununla birlikte sorumluluk ve fedakârlık gerektiren bir müessesedir. Bugün burada evlenen çiftlerimizin ömür boyu mutlu olmasını diliyorum" dedi.

 Başkan Yıılmaz’ın konuşmasının ardından nikahları kıyılan, Tansu -Özer Şolcun, Vildan -Hüseyin Gürfidan, Birgül -Tayfun Gökkaya, Kibariye -Sadık Cantimur, Aslı -Şahin Ateşsaçan, Duygu -Selahattin Varçin, Derya -Gökay Gökkaya, Sedef -Onur Gökkaya, Işıl -Muhammet Gürfidan, Cansel -Tuncay Şolcun, Zeynep -Doğan Ateşsaçan, Nevim -Gürkan Yaşgüç, Seda -Yalçın Karaoğlu çiftleri, kendilerine her konuda büyük destek olan Vize Kaymakamı Murat Duru ve Belediye Başkanı Selçuk Yılmaz’a teşekkür ettiler.Hiç yorum yok: