3 Ağustos 2013 Cumartesi

Sinanlı Belediyesi’ne yol yapımı için 20 Tır kilit Taş ve Bordür geliyor.


 Faruk Ceylan-Erdoğan Şendir- Sinanlı’nın 50 yıllık içme suyu şebekesini değiştirerek yenileyen Belediye Başkanlığı, su şebekesi çalışmalarında bozulan yolların yapımı için 20 Tır kilit taşı ve Bordür siparişinde bulundu.
Önceki gün Sinalı’ya 2 Tır kilit taşı teslim edildi, 18 Tır kilit taşının da kısa bir süre sonra geleceği Sinanlı Belediye Başkanı Ali Alkan’dan öğrenildi.
Belediye Başkanı Ali Alkan, Su şebekesini yenileme çalışmaları sırasında yolların kazıldığını ve toprakla örtüldüğünü, dolayısıyla bozulmalar ve çukurlar oluştuğunu belirterek, bazı kişilerin yapılan hizmete tersinden bakarak, yolların bozuk olduğunu ve Belediyenin çalışmadığını söyleyerek insafsızca eleştirilerde bulunduğuna dikkat çekerek; “ Bu eleştirilerde bulunanlar, herhalde su şebekesini yolları kazmadan yapmamızı bekliyorlardı. Bu gün için böyle bir teknoloji yok. Olsaydı mutlaka o teknolojiyi de kullanırdık.
Şimdi 20 Tır kilit taşı ve bordür siparişinde bulunduk. İki Tır taş önceki gün geldi, 20 Tır daha gelecek ve Sinanlı’nın bozulan tüm yolları yapılacak.” dedi.
.Hiç yorum yok: