11 Ağustos 2013 Pazar

MHP Bayramlaşma töreninde birlik, beraberlik mesajları verildi.*İl Başkanı Şaban Savaşan; “ Oylarınızı MHP’ne verin. AKP’ye verilecek oylar ziyan olacaktır ve CHP’yi kazandıracaktır.”Faruk Ceylan-Millliyetçi Hareket Partisi Bayramlaşma töreni, Bayramın ikinci günü MHP  İl binasında yapıldı. Tören, eski ve yeni kuşak MHP’lilere bir araya getirdi.  Belediye Başkanlığı seçimlerine tüm partilerden önce start veren MHP, birlik ve beraberlik örneği sergiledi.
Törene, MHP İl Başkanı Şaban Savaşan, Merkez İlçe Başkanı Kürşad Yamaner, MHP Belediye Başkan Adayı Derya Bulut MHP’nin eski Belediye Başkan adaylarından Sabri Akyüz, Reha Oras,  eski İl Başkanları ve  yöneticilerle partililer katıldılar.
Bayramlaşma törenin de birlik ve beraberlik mesajları veren MHP’liler, Belediye Başkan Aday Derya Bulut etrafında kenetlendiklerini, parti içinde küskünlüklerin bulunmadığını Kırklareli’de Belediye Başkanlığını kazanacaklarını belirttiler.
MHP İl binasında yapılan Bayramlaşma töreninde bir konuşma yapan MHP İl Başkanı Şaban Savaşan, Belediye Başkanlığı seçimlerinde yarışlarının CHP ile olduğunu belirterek,
 “ MHP’si 1999’da Kırklareli Belediye Başkanlığını kazanarak, örnek bir Belediyecilik hizmeti vermiştir. Kırklareli insanı MHP Belediyeciliğini ve MHP döneminde aldığı hizmetleri arar olmuştur.
Genç ve nitelikli Belediye Başkan adayımız Derya Bulut ile vizyon sahibi ekibi 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan seçimi Cenab-ı Allah’ın izniyle kazanacaktır. Bazı kesimler, oyları bölmeyin, oyunuzu AKP’ye verin, aksi halde CHP kazanır şeklinde söylemlerde bulunuyorlar. Bu tuzaklara düşmeyin, AKP
Kırklareli’de hiç Belediye Başkanlığı kazanamadı ama MHP kazandı ve onlardan çok daha şanslı. Geçen seçimlerde insanlar bu tuzağa düşüp AKP’ye oy vermiş ve CHP seçimi kazanmıştı. Buradan sağ duyulu vatandaşlarımıza sesleniyorum. Aklın yolu bir, oylarını yükseltme gayreti içinde olanlara değil, seçimi kazanacak olana MHP’ye oy verin. AKP’ye verilecek oylar ziyan olacaktır ve CHP’yi kazandıracaktır.
Bu yarış MHP ile CHP arasındadır. MHP, pırıl pırıl  adayı Derya Bulut’la, Akademisyeninden, Teknik uzmanına, Profesörüne kadar vizyon sahibi ekibiyle Belediye Başkanlığı seçimlerinin favorisidir. Bunun için herkesin sağ oyları bölmeden MHP çatısı altında toplanması gerekmektedir. “ dedi.
Hiç yorum yok: