8 Temmuz 2016 Cuma

Tekirdağspor Transferlere Başladı.

Tekirdağspor gerçekleştirdiği imza töreninde 4 futbolcuyu renklerine bağladı ve  iç transferde 1 futbolcusuyla sözleşme yenileyerek transfer atağına geçti.

Kulüp binasında gerçekleşen imza töreninde Başkan Aydoğdu ve yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu..Tekirdağspor transfer komitesi, Teknik Direktör Erdal Alpaslan’ın önerdiği liste doğrultusunda görüşülen ve kesin anlaşmaya varılan oyuncularla sözleşme imzalarken, listede yer alan diğer oyuncularla sözleşme imzalamak üzere temaslarını sürdürüyor.
Bayram tatilinin ardından Tekirdağspor da transfer atağı devam edecek diyen Başkan Mustafa Aydoğdu;
‘Hocamızın yönetime sunduğu ve gerekli mevkilere transferlerimiz sürerken diğer taraftan takımımızın yeni sezon hazırlık kamp programını belirliyoruz’ dedi.
Tekirdağspor'un törenle renklerine bağladığı futbolcular Kaleci Taner Tamince, Kemal Özyurt, Mehmet Ali Kıran, Göksel Ergun futbol kariyerlerinde başarılarıyla tanınan isimler.
İç transferde Volkan Sel Yalçın’la anlaşılması Tekirdağspor taraftarlarını da memnun ederken, Volkan bu yıl kendisine diğer kulüplerden yapılan transfer tekliflerini geri çevirerek Tekirdağspor'da kalmayı istediğini her fırsatta dile getirmişti. Bu iç transfer camiada memnuniyet yarattı.
Taner Tamince (Kaleci)
Van doğumlu 27 yaşında.
Geçtiğimiz yıl 3.lig takımlarından Bodrumspor'da 36 maç forma giydi. Geçen yılın en az gol yiyen Kalecisi ünvanını aldı.

Kemal Özyurt
İstanbul Doğumlu 35 yaşında
PTT 1.lig ve 2.lig tecrübesi olan Kemal Özyurt geçen yıl Bodrumspor da forvet arkası 36 maç oynayarak 4 gol attı.

Mehmet Ali Kıran
İstanbul Doğumlu 29 yaşında
PTT 1.lig ve 2.lig tecrübesi olan Mehmet Ali Kıran geçen yıl 2.lig takımlarında Tarsus İdman Yurdu’nda sağ bek mevkiinde 20 maç oynadı.

Göksel Ergun
Babaeski Doğumlu 28 yaşında
2.lig tecrübesi olan Göksel Ergun geçen yıl 2.lig takımlarında Kırlarelispor da sol bek mevkiinde 30 maç oynayarak 2 gol attı.

Volkan Sel Yalçın
İstanbul Doğumlu 26 yaşında
Geçen yıl Tekirdağspor da forma giyen Volkan Sel 32 maçta 4 gol attı. 

Hiç yorum yok: