3 Temmuz 2012 Salı

Kırklareli MHP İl ve İlçe Başkanlığı kahvaltısı salonlara sığmadı.Faruk CEYLAN
Kırklareli MHP İl ve İlçe Başkanlığının Deva düğün salonunda düzenlediği kahvaltıya katılan partili ve Kırklareli'lilere Deva deüğün salonu dar geldi. MHP Evrensekiz Belediye Başkanı Halil Abaonoz, Demirköy Belediye Başkanı Muhlis Yavuz, Çakıllı Belediye Başkanı Mehmet Bayram, İlçe teşkilatları, 1970'li yıllardan bu güne hayatta olan MHP İl Başkanlarıyla çok sayıda Kırklareli'li vatandaşın katıldığı Birlik ve beraberlik kahvaltısına göstereilen yoğun katılım nedeniyle masalar salonun dışına kadar taştı.
Kahvaltıda söz alan MHP İl Başkanı Şaban Savaşan kahvaltıya katılanlara; "Bu sıcakta bir Hilal uğruna üç Hilal'li Bayrak altında toplanmak üzere davetimize katıldınız hepinize candan teşekkür ederim. Sağ olun, var olun." dedi. Savaşan sözlerine şöyle devam etti: "Bu gün siyaset konuşmayacağım ama  Memleketin hali yürekler acısı.askerimizin başına çuval geçirilen,her gün şehit cenazeleriyle uyandığımız,uçağımızın düşürülerek meydan okunan ve hiçe sayıldığımız bir memleket haline geldik.
Dünyada bir tek dostumuz kalmadı.Türk Milletinin artık süratle silkinerek kendine dönme zamanı gelmiştir. Ülkemiz için  MHP iltidarı elzemdir. Kurtuluşun reçetesi MHP'dir." dedi. Başkan Savaşan Salonda üç kuşak MHP'nin olmasının da çok sevindirici olduğunu söyleyerek bunun MHP'sinin kenetlenmesinin göstergesi olduğunu söyledi.

Kahvaltıda eski İl Başkanlarından Şener Sönal,Yaşar Boyacıoğlu,Orhan Işıkalp,Reha Oras,Altan Orakçı, Adem Esen,Göktay Domaç,Şenol Uçan,İlke Karaçam ve MHP İ Kadın Kolları Başkanı Nedime Tutar'a plaket verildi.
MHP Merkez İşçe Başkanı Kürşad Yamaner, Doğun günü olan Evrensekiz Belediye Başkanı Halil Abanoz'a  bir sürpriz yaptı. Hazırlattığı pastayı sahnede Başkan Abanoza ikram etti. Bu esnada duygulu anlar yaşandı. Pastayı kesen Başkan  Halil Abanoz şunları söyledi: " Doğum günümü unutmamanız beni çok duygulandırdı. Sağ olun. Hepinize çok teşekkür ederim. Bu doğum günü ömrümce unutamayacağım bir doğum günü oldu. MHP'sinin Belediye Başkanı olduğum için gurur duyuyorum. Cenab-ı Allah bu yolda devam etmeyi ve bu yolda ölmeyi nasib etsin." dedi.

Kahvaltının organizasyonunda MHP Merkez İlçe Başkanı Kürşad Yamaner, İl Başkan Yardımcısı Kamber Üzer ve Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Efe Çevik fazlasıyla ön plana çıkan ve ilgi gören isimler oldular.

HABERLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR AŞAĞIDADIR.


Evrensekiz Belediye Başkanı Halil Abanoz'a sürpriz doğum günü yapıldı.Eski MHP İl Başkanlarından Şener Sönal Şiltini alırken

Yaşar Boyacıoğlu Şiltini alırken

Altan Orakçı şiltini alırkrn

Bşrol Uçan şiltini alırken

Sürpriz doğum gününde Abanoz ve Yamaner böyle kucaklaştı


Hiç yorum yok: