25 Şubat 2015 Çarşamba

5. kattan atladı burnu bile kanamadı.


*5. Kattan atlayarak intihar girişiminde bulunan S.K.’yı hava yatağı kurtardı.

Kırklareli'nde kısa bir süre önce  ceza evinden çıkan 28 yaşındaki S.K., eşi ve 2.5 yaşında ki çocuğunun gözleri önünde kendini 5'inci kattan aşağı attı.
İtfaiyenin açtığı hava yatağının üzerine düşen S.K.ölümden döndü. S.K’nın cezaevinden çıktıktan sonra iş bulamadığı için bunalıma girdiği öğrenildi.
Karakaş Mahallesi Rauf Denktaş Bulvarı üzerinde bulunan beş katlı apartmanda meydana gelen olayın  bir ay önce cezaevinden çıkan evli ve 1 çocuk babası S. K.nın, iş bulamayınca bunalıma girdiği ve  5 katlı apartmanın çatısına çıkarak  intihar girişiminde bulunduğu iddia edildi. S:K:nın intihar girişimi anında  polis, itfaiye ve sağlık ekipleri olay yerine  geldi.  Polisin  ikna çabaları sonuç vermedi. S. K., eşi ve kızının da olay yerine gelmesine rağmen intihar girişiminden vazgeçmedi ve dengesini kaybederek çatıdan 5'inci kattaki balkona düştü. S. K.,  polis tarafından balkonda yakalanmak istendi ama polis kendi,sen müdahale edemeden  kendini balkondan aşağıya attı. S.K.  İtfaiyenin açtığı hava yatağının üzerine düşerek ölümden kurtuldu.  Ambulansla Kırklareli Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak, tedaviye alınan S.K. nın   sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.


Hiç yorum yok: