4 Temmuz 2014 Cuma

MHP’li Belediye Başkanlarından Kaynarca Belediye Başkanı Türker’e ziyaret


Faruk Ceylan-Demirköy Belediye Başkanı Muhlis Yavuz, Çakıllı Belediye Başkanı Mehmet Bayram ve Vize Belediye Başkanı  Sedat Balkı, kaza sonucu vurulan, ameliyat olarak taburcu olan ve şu an evinde  istirahat eden Kaynarca Belediye Başkanı Serdar Türker'i evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini sundular.
Kaynarca Belediye Başkanı Serdar Türker’e geçmiş olsun dileklerinde bulunan Milliyetçi Hareket Partili üç Belediye Başkanı, Türker'in  sağlık durumunun hızla düzeldiğini, bu kadar kısa sürede iyileşmesini sevindirici bulduklarını, en kısa zamanda sağlığına kavuşarak görevine geri dönmesini dilediler.

Demirköy Belediye Başkanı Muhlis Yavuz, Çakıllı Belediye Başkanı Mehmet Bayram ve Vize Belediye Başkanı  Sedat Balkı, Kaynarca Belediye Başkanı Serdar Türker’le bir süre sohbet ettiler. Kaynarca Belediye Başkanı Türker,   Demirköy Belediye Başkanı Muhlis Yavuz, Çakıllı Belediye Başkanı Mehmet Bayram ve Vize Belediye Başkanı  Sedat Balkı’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti belirterek; “ Belediye Başkanı arkadaşlarımın Ziyaretime gelmeleri, sağlığım konusunda gösterdikleri hassasiyet ve dostlukları beni ziyadesi ile memnun etti. Kendilerine candan teşekkür ederim.” Dedi.  

Hiç yorum yok: