26 Kasım 2013 Salı

Karahalillilere müjde! Çok Amaçlı Kültür ve Sosyal Hizmet Merkezi Ocak ayında hizmete girecek.
Faruk Ceylan-Erdoğan Şendir- İhalesi 25 Nisan 2013 tarihinde yapılan, Kırklarelinin Babaeski ilçesine bağlı Karahalil Belediye Başkanlığı Çok Amaçlı Kültür ve Sosyal Hizmet Merkezi Yapım İşinde sona gelindi.
Karahalil Belediye Başkanı Dindar Seçen,  toplam maliyeti 444 bin TL olan Çok Amaçlı Kültür ve Sosyal Hizmet Merkezi inşaatının  Aralık ayı sonunda bitirileceğini söyledi.
Başkan Seçen, inşaatla ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi;
“Halkımıza verdiğimiz sözleri bir bir yerine getirmek için çalışıyoruz.  Vermiş olduğumuz sözlerden  biri de Çok Amaçlı Kültür Merkezi Salonuydu. 800 m2  bir alana sahip olan s Çok Amaçlı Kültür ve Sosyal Hizmet Merkezi salonumuzun inşaatını  Aralık ayı salonuna  kadar bitirerek, 2014 Ocak ayında  hizmete  açmayı planlıyoruz.
Bu salon sadece Beldemize değil etrafımızda bulunan köylerde yaşayan vatandaşlarımıza da hizmet etme açısından önem arz etmektedir.
Maliyeti 444 bin lira olan salonun, %50lik kısmı Belediyemizce ve diğer %50lik kısmı da Kültür Bakanlığımızdan sağlanılacak Hibe Kredi ile gerçekleştirileşiyor.” dedi.


Hiç yorum yok: